HR Semináře TREXIMA

Pořádáme odborné semináře z oblasti mzdových a motivačních systémů a řízení lidských zdrojů. Zaměřujeme se na nové trendy, aplikaci best practises ve firmách, případové studie a praktické ukázky.

Semináře jsou určeny pro majitele firem, personální a finanční manažery, vedoucí pracovníky, specialisty v oblasti odměňování, personalisty a všechny zabývající se plánováním, hodnocením a odměňováním výkonu pracovníků.

Délka seminářů je přibližně 6 – 7 hodin. Cena semináře zahrnuje, kromě účasti na semináři, také pracovní materiály, zodpovězení dotazů v rámci diskusního fóra a občerstvení po dobu semináře.

Vyberte si z níže uvedené nabídky seminářů:

Datum Místo Název HR Semináře Lektor
4. 5. Zlín Výkonové odměňování a motivace Ing. Pavel Krejčiřík
Ing. Radek Svoboda
Zrušeno
11. 5. Jihlava Hodnocení zaměstnanců Mgr. Radek Sedláček
Ing. Radek Svoboda
Zrušeno

HR Seminář TREXIMA „na míru“

Realizujeme také individuální školení a semináře. V závislosti na požadavcích klienta připravíme a zrealizujeme pro skupinu zaměstnanců přednášky, tréninky, workshopy, individuální konzultace nebo coaching.

Téma, termín, čas a místo je plně přizpůsobeno potřebám a přání zákazníka. Jednodenní i vícedenní uzavřené kurzy a školení, probíhají přímo v prostorách u zákazníka nebo na jiném místě dle dohody.

Firemní coaching v pojetí TREXIMA

Coaching je metoda, která prostřednictvím unikátního způsobu kladení otázek vede klienta k nalezení vlastních odpovědí a řešení. Kouč neradí a nehledá řešení za klienta, ale na základě důvěryhodného a rovnocenného vztahu jej vede k dosažení požadovaných změn. Nejdůležitějším faktorem úspěšnosti koučinku je motivace a vůle klienta pracovat na změně.

Formy coachingu, které realizujeme:

  •   Klasický individuální coaching
  •   Skupinový coaching
  •   Online coaching
  •   Outdoor coaching

V případě Vašeho zájmu se neváhejte na nás obrátit.