Co vše obnáší personální controlling? Odpovědi přinese jarní HR Meeting

Víte, jakou roli hraje HR controlling a s jakými údaji by měli manažeři při svém rozhodování pracovat? Nejen tomu se bude věnovat letošní jarní HR Meeting, který TREXIMA pořádá 24. až 25. května v Ostravici.

Stejně jako v předchozích letech je tato odborná akce určena pro manažery a personalisty.

Během dvoudenního setkání se dozvíte, proč by personalisté měli umět pracovat s daty a jak lze informace o zaměstnancích a jejich výkonu využít k řešení možných problémů. Zároveň se budeme věnovat tomu, jak rozpoznat, která data jsou pro danou firmu skutečně relevantní a užitečná.

Účastníci se seznámí s novým šetřením TREXIMY HR Monitor®. Průzkum tentokrát zjišťuje, jak jsou na tom aktuálně české firmy s využíváním HR controllingu neboli nástroje, který propojuje plánování, sledování a analýzu dat. Do jaké míry jej využívají a jakým způsobem? Kromě toho přináší HR Monitor informace, které HR ukazatele považují zástupci českých podniků za klíčové a s jakými nástroji při zpracování dat vůbec pracují.

Stejně jako v předchozích letech se můžete těšit i na přednášky českých odborníků na HR.

Libor Kývala z Continental Automotive Czech Republic vás seznámí s odpovědí na otázku: „Co očekává management od HR controllingu?“. O využití HR controllingu v praxi bude hovořit personální ředitel společnosti Fatra Martin Hradský. Jak pracovat s vizuální stránkou reportů, se můžete inspirovat během přednášky výkonného ředitele TREXIMY Jaromíra Janoše, na psychologii komunikace výsledků se zaměří Marie Dočkalová ze společnosti EMENDO-vzdělávání a poradenství. Tomu, jak řešit HR controlling po technické stránce, se bude věnovat manažer zakázek společnosti KS-program David Řezníček.

Další podrobnosti i přesný harmonogram akce najdete na stránce HR Meetingu.

 

Kontakt:

Ing. Hana Kohoutová
ředitelka úseku Podnikového poradenství
kohoutova@trexima.cz
+420 577 601 645
+420 724 944 415

 

 Zajímá vás, čeho se týkal předchozí HR Meeting? Přečtěte si více:

Kromě náboru si všímejte i stálých zaměstnanců, vzkazuje expert firmám

Pro manažery je důležitá důvěra majitele, prestiž firmy a její budoucnost

Adaptační proces svědčí o tom, že má firma o zaměstnance zájem

Ti nejlepší uchazeči si dnes určují podmínky zaměstnání sami

 

Napište nám

Naše produkty

Učíme firmy, jak nabírat, hodnotit a dál rozvíjet zaměstnance

Motivace 8000

Nástroj pro řížení a rozvoj týmu v cloudu

DRIVE 8000