Dotazník jarní vlny HR Monitoru zůstává otevřený

Prodlužujeme termín pro vyplnění dotazníků jarní vlny HR Monitoru na téma dopadů digitalizace a průmyslu 4.0 na HR. Děkujeme také vám, kteří jste dotazník již vyplnili a současně se omlouváme za posunutí termínu vydání výsledné studie.

V době, kdy jsme obsahově připravovali a spouštěli v rámci pravidelných průzkumů HR Monitor novou vlnu na téma dopadů digitalizace a průmyslu 4.0 na HR, byli jsme přesvědčeni o tom, že toto téma je natolik zajímavé, že se nám podaří získat vytyčený počet odpovědí ve stanoveném čase. Netušili jsme však, že v době sběru vyplněných dotazníků bude nejen světem byznysu hýbat jiné téma, a to, jak se vypořádat s důsledky epidemie koronaviru.

Proto jsme se rozhodli k opětovnému posunutí termínu uzavření sběru dotazníků, protože počet získaných reakcí zatím neumožňuje vyvodit z nich obecnější závěry, které bychom mohli zveřejnit. Věříme však, že s postupujícím návratem k běžnějšímu stylu fungování by mohly tyto otázky znovu nabýt na významu.

Přístup do dotazníku zůstává otevřený a pokud jste tak již neučinili a máte zájem se do výzkumu zapojit a výslednou studii získat zdarma, můžete dotazník vyplnit zde. Na konci tohoto měsíce se k dotazníku vrátíme a znovu posoudíme, jestli je možné vyhodnocení realizovat.

Zároveň chceme poděkovat všem, kteří našli prostor a dotazník nám již vyplnili. Mrzí nás, že vaše úsilí zatím nedokážeme ocenit zasláním výsledné studie.

Více informací o dotazníku najdete zde a v případě dalších dotazů nás můžete kontaktovat na HRmonitor@trexima.cz.

Napište nám

Naše produkty

Učíme firmy, jak nabírat, hodnotit a dál rozvíjet zaměstnance

Motivace 8000

Nástroj pro řížení a rozvoj týmu v cloudu

DRIVE 8000