Mějte přehled o zaměstnancích ve vašem oboru a regionu

Chybí vám zaměstnanci a zajímá vás, kde chybějící odborníky hledat? Potřebujete se zorientovat v tom, jaké obory střední školy ve vašem okolí nabízejí? Chcete zjistit, kolik absolventů vámi žádaných oborů bude k dispozici?

Všechny tyto informace vám pomůže najít nástroj Práce v datech, který nově nabízí společnost TREXIMA. Jedná se o interaktivní prostředí pro personalisty, manažery či ekonomy, kteří chtějí mít přehled o situaci na českém trhu práce.

Dozvíte se zde například i to, kolik absolventů vyjde v následujících letech ze středních škol, kolik z nich hodlá dále pokračovat ve studiu a kolik jich už naopak bude na pracovním trhu k dispozici. Sledovat lze data za celou Českou republiku i za jednotlivé kraje a okresy.

Jednoduše a rychle tak získáte přehled, kolik potenciálních zaměstnanců přibude ve vašem oboru a regionu.

Kromě žáků středních škol mapuje TREXIMA i celkovou zaměstnanost v Česku a nabízí informace o tom, kolik osob pracuje v jednotlivých profesích a regionech. Uživatel tak například snadno zjistí, kolik je v okrese Svitavy zaměstnaných kuchařů a jak se jejich počet liší od ostatních okresů.

Přístup do Práce v datech si lze předplatit na tři měsíce. Zákazník v tomto případě získá neomezený přístup do aplikace a může sám pracovat se všemi dostupnými daty, která jsou zobrazena v přehledných mapách, grafech nebo tabulkách. Pokud vám chybí čas pro práci s databází, stačí nám sdělit, jaká data vás zajímají, a naši experti zpracují výstupy na míru dle vašich individuálních požadavků.

Ať už se rozhodnete jakkoliv, Práci v datech si samozřejmě můžete vyzkoušet i bezplatně a prohlédnout si, zda vám tento nástroj bude vyhovovat.

Aplikaci plánujeme do budoucna rozšiřovat o další data – podle poptávky uživatelů

 

Podrobnosti o službě najdete na webu Práce v datech.

Pro více informací nás také můžete kontaktovat:

Martina Hladká
+420 577 601 282
+420 601 593 530
podpora@pracevdatech.cz

 

Přečtěte si další aktuality:

Kromě náboru si všímejte i stálých zaměstnanců, vzkazuje expert firmám

Změny a kariérní posun. Co očekávají mladí od svého zaměstnavatele

Ti nejlepší uchazeči si dnes určují podmínky zaměstnání sami

Prodavači, řidiči, dělníci. Ve kterých odvětvích loni pracovalo nejvíce lidí

 

Napište nám

Naše produkty

Učíme firmy, jak nabírat, hodnotit a dál rozvíjet zaměstnance

Motivace 8000

Mějte přehled o všech zaměstnancích ve vašem oboru a regionu

Práce v datech

Nástroj pro řížení a rozvoj týmu v cloudu

DRIVE 8000