Řízení a vedení týmu je nyní možné online a na dálku

Vedoucí týmů napříč odvětvími mají na své pozici mnoho pracovních úkolů a povinností. Se všemi, které se týkají vedení podřízených, si poradí nový online produkt DRIVE 8000. Jedná se o online pomocníka pro každého manažera, který potřebuje správně řídit a vést svůj tým. A nabízí možnost řízení týmu i na velkou vzdálenost bez nutnosti osobního setkávání. Vše je navíc uloženo v cloudu, přístupné online a srozumitelné pro všechny členy týmu.

„S Drivem 8000 přichází na trh nástroj pro vedení týmu, jehož vývoj je založen na mnohaletých zkušenostech s firemním personálním poradenstvím. Naším cílem bylo vytvořit produkt s jednoduchým a intuitivním ovládáním, vysokou efektivitou pro vedoucího i členy týmu a značnou přidanou hodnotou pro firmu v případě jeho užívání. Drive je současně přístupný online bez nutnosti instalace na firemní servery a počítače, což zjednodušuje jeho přístupnost a zavádění ve firmě,“ uvádí Jiří Skopal ze společnosti TREXIMA, který stojí za vývojem produktu DRIVE 8000.

DRIVE obsahuje několik licencovaných vylepšení pro vedení a komunikaci s týmem: Dynamický kompetenční model™, Rozhovor 1:1™ a nástroje Business Inteligence převedené do praxe. To vše přinese významné zlepšení vnitrofiremní komunikace v týmu i mezi manažery, pomůže přenést firemní strategií do každodenní praxe a přenechává velkou samostatnost členům týmů s důrazem na rozvoj kompetencí.

Nástroj pro řízení lidí má však spoustu dalších výhod, zjistit více můžete na stránce produktu, nebo si ho vyzkoušet rovnou osobně. Společnost TREXIMA uvádí produkt na trh za cenu 33 Kč za uživatele na měsíc a prvním klientům služby nabízí vyzkoušení demo verze zdarma. Kontaktujte našeho obchodníka ještě dnes.

Napište nám

Naše produkty

Učíme firmy, jak nabírat, hodnotit a dál rozvíjet zaměstnance

Motivace 8000

Mějte přehled o všech zaměstnancích ve vašem oboru a regionu

Práce v datech

Nástroj pro řížení a rozvoj týmu v cloudu

DRIVE 8000