Staňte se součástí průzkumu na téma dopadů digitalizace a průmyslu 4.0 na HR

Robotizace, automatizace, digitalizace, umělá inteligence a další témata spojená s dynamickým rozvojem oboru informačních a komunikačních technologií mají vliv nejen na náš každodenní život, ale také zásadně mění trh práce.

V pravidelném šetření společnosti TREXIMA mezi českými firmami HR Monitor se proto v jeho 14. vlně zaměřujeme na dopady digitalizace průmyslu 4.0 právě na lidské zdroje.

Výstupem průzkumu bude další HR Monitor s výsledky, které jsou velmi užitečné pro řízení firem a plánování firemních strategií. Jsou také jedinečným zdrojem informací o stavu firem na českém trhu práce, se kterým pravidelně pracují média. Součástí tohoto průzkumu se můžete stát i vy a vaše firma. Stačí vyplnit dotazník a nejen, že tak pomůžete získat unikátní data z dění v českých firmách, ale také dostanete pro své potřeby studii HR Monitor zdarma.

„Každá vlna šetření HR Monitoru je pro nás skvělou příležitostí, jak získat nová data a postřehy z českého trhu práce, která jsou dle mého názoru v českém prostředí jedinečná. Na zpracování dat do výsledné studie se pokaždé velice těšíme a děkujeme všem firmám a organizacím, které se do průzkumu zapojí,“ uvedla Hana Kohoutová, ředitelka úseku Podnikového poradenství ve společnosti TREXIMA, který se zpracováním HR Monitoru zabývá.

Rádi byste se do průzkumu zapojili? Online dotazník můžete do 31. 3. 2020 vyplnit zde.

Pokud máte k výzkumu nějaké dotazy, kontaktujte nás na: HRmonitor@trexima.cz.

 

Podívejte se na výstupy ze starších šetření HR Monitoru:

Většina českých firem očekává v letošním roce růst mezd minimálně o 3 %

České firmy pravidelně aktualizují své odměňovací systémy, polovina manažerů je však nepoužívá správně

Jak jsou na tom české firmy s nastavením mzdových systémů, odhaluje nový HR Monitor

 

 

Napište nám

Naše produkty

Učíme firmy, jak nabírat, hodnotit a dál rozvíjet zaměstnance

Motivace 8000

Nástroj pro řížení a rozvoj týmu v cloudu

DRIVE 8000