Víte, jak správně řídit zaměstnance? Pomůže vám HR seminář Řízení pracovníků pro manažery

Vedení lidí není jednoduché, být dobrým manažerem znamená ovládat velkou dávku dovedností a mít ty správné kompetence. Jsou dovednosti a kompetence, které jsou člověku přirozeně dané, ale velká část z nich se dá naučit. Ať už jsou to základní odborné znalosti z oblasti pracovního práva, komunikační dovednosti nebo dovednosti z oblasti stimulace a hodnocení zaměstnanců.

Pokud se s těmito oblastmi chcete seznámit nebo se dozvědět něco nového, co by vás ve vaší praxi posunulo pomůže vám HR seminář Řízení pracovníků pro manažery.

„Pro řadu manažerů, kteří nemají zkušenosti z oblasti HR, jsou často základy zákoníku práce naprosto neznáme. Mnohdy je také nepovažují za součást své práce, protože přece od toho máme personální, případně právní oddělení. Základní znalosti z oblasti pracovních poměrů, jejich ukončení, pracovní doby, přesčasů, dovolené a zejména z oblastí povinností a zodpovědností vedoucích pracovníků jsou však nedílnou součástí manažerských dovedností. A pomůže to nejen samotnému manažerovi v komunikaci s podřízenými, ale také uleví zaměstnavateli v případě potenciálních pracovněprávních sporů,“ říká Ing. Jana Bršťáková ze společnosti TREXIMA, která vás provede samotným seminářem.

„Stejně důležitá, jako základní vhled do Zákoníku práce, je také schopnost umět vhodně poskytovat zaměstnanci zpětnou vazbu a správně provést jeho pracovní hodnocení.  Řada manažerů má v této oblasti rezervy, špatně poskytnutá, nebo vůbec žádná zpětná vazba, může mít vliv na vnitřní motivaci zaměstnance a odradit jej od podávání lepších pracovních výkonů,“ vysvětluje Jana Bršťáková. V další části semináře se tak dozvíte, jak a kdy vhodně dávat zaměstnancům zpětnou vazbu na jejich práci a jaká je vůbec role vedoucího ve vztahu k podřízeným.

„Věnovat se však budeme také složení mzdy, protože nastavení mzdy a vyhodnocování její výkonové složky má významný podíl na stimulaci zaměstnanců,“ dodává Bršťáková. I proto je seminář určen nejen pro vedoucí pracovníky, ale také pro zaměstnance z oboru HR, kteří chtějí podpořit své manažerské dovednosti nebo se dále vzdělávat.

Rádi byste se dozvěděli o semináři více nebo se chcete rovnou přihlásit? Volné termíny jsou 24. 9. ve Zlíně a 15. 10. v Praze. V případě zájmu je možné seminář zorganizovat v jiných termínech s individuálně dohodnutým obsahem pro konkrétní společnost.

 

Přečtěte si další podobné články:

Ženy pracující v EU stále vydělávají méně než muži a pracují na nižších pozicích

Negativní dopady koronavirových opatření pocítilo 45 % zaměstnanců a 63 % OSVČ

Ekonomická krize nezasáhne všechny zaměstnance stejně, nejvíce ohroženy jsou ženy a mladí lidé

Jak byli studenti a rodiče spokojeni s distanční výukou? Odpovědi získáte pomocí dotazníkového centra

Napište nám

Naše produkty

Učíme firmy, jak nabírat, hodnotit a dál rozvíjet zaměstnance

Motivace 8000

Nástroj pro řížení a rozvoj týmu v cloudu

DRIVE 8000