Získejte zpětnou vazbu od zaměstnanců prostřednictvím dotazníkového centra

Ztrácíte kvůli práci z domova kontakt se svými zaměstnanci? Zajímá vás, jak vnímají současnou vypjatou situaci nebo jak hodnotí atmosféru v týmu po návratu do práce? Pomůže vám Dotazníkové centrum a dotazníky vytvořené přímo na míru vašim potřebám.

Dotazníkové centrum společnosti TREXIMA nabízí firmám možnost vytvoření individualizovaných dotazníků, které jsou dostupné z osobního počítače, tabletu i telefonu. Zaměstnavatel tak získá rychlou zpětnou vazbu od zaměstnanců, kterým vyplnění dotazníku podle jeho rozsahu zabere pouze pár minut. „Sběr odpovědí z dotazníkového centra probíhá online. Dotazníky jsou plně přizpůsobené potřebám firmy, a to nejen v případě obsahu, ale jsme schopni je upravit také vizuálně podle přání klienta. Takže mohou být použity firemní barvy, logo i fonty,“ uvádí Jiří Skopal, který má ve společnosti TREXIMA na starosti vedení IT oddělení, jenž se programováním individualizovaných dotazníků zabývá.

Zaměstnavatel si může včetně formy a obsahu dotazníků také zvolit, v jaké formě by rád získal výsledná data. „Může obdržet nezpracovaná data, která si vyhodnotí sám, což je varianta vhodná pro klienty, kteří mají svá vlastní analytická oddělení, nebo mu dodáme zpracovaná data ve formě analytické zprávy. Nejvhodnější variantou je potom dodání dat v podobě zpracovaných interaktivních analytických sestav v nástroji Power BI,“ upřesňuje Skopal.

Dotazníkové centrum již využívají pro realizaci interních průzkumů některé významné firmy ve Zlínském kraji, Svaz průmyslu a dopravy ČR nebo se s ním mohou setkat domácnosti náhodně vybrané do výzkumného projektu Život v regionech.

Máte také zájem získat zpětnou vazbu od svých zaměstnanců formou jednoduchých online dotazníků, které pro vás zpracujeme od zadání až po vyhodnocení dat? Kontaktujte nás.

Více informací najdete také na oficiální stránce.

 

Přečtěte si další podobné články:

Jak jsou na tom Evropané v digitální oblasti? Ne každá domácnost má internet a na trhu je nedostatek ICT specialistů

Výzkumný projekt Život v regionech zkoumá kvalitu života v jednotlivých krajích

Ochotu vrátit se i po karanténě do kanceláře ovlivňuje domácí situace zaměstnanců

Jak změnila práce z domova během karantény přístup zaměstnanců k práci z kanceláře? Většině se práce na dálku zamlouvá

Napište nám

Naše produkty

Učíme firmy, jak nabírat, hodnotit a dál rozvíjet zaměstnance

Motivace 8000

Nástroj pro řížení a rozvoj týmu v cloudu

DRIVE 8000