Aktuality

15.08.2020

Víte, jak správně řídit zaměstnance? Pomůže vám HR seminář Řízení pracovníků pro manažery

Vedení lidí není jednoduché, být dobrým manažerem znamená ovládat velkou dávku dovedností a mít ty správné kompetence. Jsou dovednosti a kompetence, které jsou člověku přirozeně dané, ale velká část z nich se dá naučit. Pokud se s těmito oblastmi...

Více

09.07.2020

Vzdělávejte se v HR: podzimní nabídka seminářů TREXIMA

Rádi byste si rozšířili své znalosti v oblasti personalistiky, managementu a vedení zaměstnanců? S TREXIMOU se můžete vzdělávat během celého podzimu prostřednictvím našich HR seminářů. Vyberte si z aktuálních témat jako jsou odměňování zaměstnanců...

Více

19.03.2020

Jak přežít práci z domova

Chybí vám kancelář, kolegové i firemní kávovar? Práce z domu nesedí každému. Poradíme vám, jak ji zvládnout lépe a zachovat si pracovní produktivitu.

Více

05.03.2020

Staňte se součástí průzkumu na téma dopadů digitalizace a průmyslu 4.0 na HR

Robotizace, automatizace, digitalizace, umělá inteligence a další témata spojená s dynamickým rozvojem oboru informačních a komunikačních technologií mají vliv nejen na náš každodenní život, ale také zásadně mění trh práce.

Více

11.12.2019

V roce 2019 nabízely firmy svým zaměstnancům průměrně 5 benefitů

Zaměstnanecké benefity hrají důležitou roli z hlediska odměňování zaměstnanců. Drtivá většina českých zaměstnavatelů (95 %) se oblastí benefitů zabývá a poskytuje svým zaměstnancům alespoň jeden benefit. Průměrně firmy nabízely v roce 2019 svým...

Více

09.11.2019

Emoční inteligence, schopnost adaptace a komunikace jsou jedny z nejžádanějších kariérních vlastností

Jaké vlastnosti jsou momentálně nejvíce žádané u zaměstnanců? Patří mezi ně emoční inteligence, schopnost komunikace, adaptabilita nebo pozitivní přístup k řešení problémů.

Více

06.11.2019

Hledáte práci, která vám přinese uspokojení? Známe nejuspokojivější práce na světě

Hledáte v práci pocit uspokojení a štěstí? Podle nové studie amerických vědců byste se měli v práci v takovém případě věnovat hlavně službě druhým. Na druhou stranu ty nejméně uspokojující práce jsou ty, která jsou manuální nebo servisní a...

Více

29.09.2019

Úspěšné zvládnutí procesu adaptace nových zaměstnanců je pro firmu efektivní investicí

Proces úspěšné adaptace nového zaměstnance je pro firmu důležitou investicí, která zamezí fluktuaci a pomůže dostat produktivitu nově přijatého zaměstnance na požadovanou úroveň v kratším čase. Většina českých firem však adaptaci podceňuje.

Více

18.09.2019

Open space zabíjí produktivitu: 5 tipů, jak ho přežít ve zdraví

Otevřený kancelářský prostor, kdy všichni zaměstnanci sedí v jedné místnosti a dělí je pouze předěly mezi stoly, již potvrdila řada studií jako rušivý pro práci. Jak v něm však přežít, pokud v něm přesto musíte trávit svůj pracovní den? Poradíme vám.

Více

05.09.2019

Chcete vést spokojené a motivované zaměstnance? Nepodceňujte jejich hodnocení a zpětnou vazbu

Hodnocení a zpětná vazba na práci a chování zaměstnanců je důležitá nejen pro ně samotné, ale také pro manažera. Víte však, jak např. správně poskytovat zpětnou vazbu, aby měla kýžený dopad?

Více

Napište nám

Naše produkty

Učíme firmy, jak nabírat, hodnotit a dál rozvíjet zaměstnance

Motivace 8000

Nástroj pro řížení a rozvoj týmu v cloudu

DRIVE 8000

Odebírejte newsletter
a neunikne vám žádná novinka