Aktuality

29.05.2017

Chcete najít správné lidi? Buďte opravdoví

Práce by měla být místem, kde chtějí zaměstnanci žít a kde to pro ně nebude ztracený čas - ročně tam stráví okolo 2 tisíc hodin. Co vše by si měly firmy ujasnit, aby přilákaly lidi, které potřebují?

Více

26.05.2017

Jak na nábor: Tipy pro psaní emailů a osobní komunikaci

„Nejefektivnějším nástrojem pro nábor nových zaměstnanců je stále telefon, i když se ho dnes řada lidí bojí," zdůrazňuje šéf společnosti GoodCall Blake Wittman

Více

18.05.2017

Jak správně vyjednávat. Šest chyb, kterým se vyhnout

Snažit se zvítězit za každou cenu, přehlížet požadavky partnera a nemít připravenou strategii pro případ, že uslyšíme: „Ne“. To jsou některé z chyb, kterých se mohou manažeři či zaměstnanci dopustit.

Více

16.05.2017

Na co lákají české firmy při náboru?

Nejčastěji se české firmy snaží přitáhnout nové zaměstnance na možnost osobního rozvoje. Na ten aktuálně láká uchazeče 65 procent zaměstnavatelů v ČR.

Více

05.05.2017

Firemní kultura ovlivňuje, zda se zaměstnanec cítí dobře

Kromě ceny a kvality výrobku má na rozhodování zákazníka vliv i to, jak obchodník vystupuje. Proč je to důležité, vysvětluje konzultant Daniel Šmíd.

Více

03.05.2017

Facebook je pro firmy pole neorané

Uchazečů o práci, kteří by pro firmy byli použitelní, je na pracovních portálech stále méně. Podniky tak musí „lovit“ i mezi lidmi, kteří zaměstnání momentálně nehledají.

Více

27.04.2017

Jak zvládnout nábor a pracovat s firemní reputací?

Jak získat zaměstnance a jak správně pracovat s vaší firemní značkou? Nejen tomu se bude věnovat květnový HR Meeting, který pořádá TREXIMA 25. až 26. května v Jánských Lázních.

Více

24.04.2017

Sociální sítě firmám usnadní nábor, starý dobrý telefon ale nenahradí

Jaké komunikační kanály fungují při hledání nových zaměstnanců nejlépe? A jak se změnil nábor s nástupem mladé generace, která je zvyklá komunikovat hlavně přes sociální sítě?

Více

21.04.2017

Sedm věcí, které dobří šéfové říkají zaměstnancům

Nadřízení a obzvlášť manažeři mají výjimečnou moc motivovat své zaměstnance, což zásadně ovlivňuje jejich výkon a následně i to, jak se daří celé firmě. Jak ale na to?

Více

07.04.2017

Firemní kultura rozhoduje v soutěži o zaměstnance

Co odlišuje úspěšné firmy od těch průměrných? Stále častěji se ale ukazuje, že jedním z rozhodujících aspektů jsou angažovaní zaměstnanci.

Více

Napište nám

Naše projekty

Učíme firmy, jak nabírat, hodnotit a dál rozvíjet zaměstnance

Motivace 8000

Zajišťujeme krajům informace o žácích tamních středních škol

VVPO

Vyvíjíme software, který vám usnadní hodnocení zaměstnanců

Talent management

Odebírejte newsletter
a neunikne vám žádná novinka