Aktuality

16.05.2017

Na co lákají české firmy při náboru?

Nejčastěji se české firmy snaží přitáhnout nové zaměstnance na možnost osobního rozvoje. Na ten aktuálně láká uchazeče 65 procent zaměstnavatelů v ČR.

Více

05.05.2017

Firemní kultura ovlivňuje, zda se zaměstnanec cítí dobře

Kromě ceny a kvality výrobku má na rozhodování zákazníka vliv i to, jak obchodník vystupuje. Proč je to důležité, vysvětluje konzultant Daniel Šmíd.

Více

03.05.2017

Facebook je pro firmy pole neorané

Uchazečů o práci, kteří by pro firmy byli použitelní, je na pracovních portálech stále méně. Podniky tak musí „lovit“ i mezi lidmi, kteří zaměstnání momentálně nehledají.

Více

27.04.2017

Jak zvládnout nábor a pracovat s firemní reputací?

Jak získat zaměstnance a jak správně pracovat s vaší firemní značkou? Nejen tomu se bude věnovat květnový HR Meeting, který pořádá TREXIMA 25. až 26. května v Jánských Lázních.

Více

24.04.2017

Sociální sítě firmám usnadní nábor, starý dobrý telefon ale nenahradí

Jaké komunikační kanály fungují při hledání nových zaměstnanců nejlépe? A jak se změnil nábor s nástupem mladé generace, která je zvyklá komunikovat hlavně přes sociální sítě?

Více

21.04.2017

Sedm věcí, které dobří šéfové říkají zaměstnancům

Nadřízení a obzvlášť manažeři mají výjimečnou moc motivovat své zaměstnance, což zásadně ovlivňuje jejich výkon a následně i to, jak se daří celé firmě. Jak ale na to?

Více

07.04.2017

Firemní kultura rozhoduje v soutěži o zaměstnance

Co odlišuje úspěšné firmy od těch průměrných? Stále častěji se ale ukazuje, že jedním z rozhodujících aspektů jsou angažovaní zaměstnanci.

Více

15.03.2017

Proč se starat o spokojenost zaměstnanců? Podávají lepší výkon

Výdělek není jediný faktor, který má vliv na to, jak jsou mladí zaměstnanci produktivní. Podle průzkumu britské University of Warwick je neméně důležité, zda jsou lidé v práci spokojení.

Více

03.03.2017

Jak správně nastavit mzdový systém - část 1

Víte, jak spravedlivě odměňovat zaměstnance, aby byli spokojení, motivovaní a neměli důvod poohlížet se po práci jinde? Prvních pět zásad, které je třeba dodržovat, najdete v tomto článku.

Více

15.02.2017

Patnáct měkkých dovedností, které manažer potřebuje

Odborníci sestavili přehled měkkých dovedností, které lídři potřebují nejvíce. Většina zní poměrně banálně, přesto mohou právě ony rozhodnout o úspěchu manažera.

Více

Napište nám

Naše projekty

Učíme firmy, jak nabírat, hodnotit a dál rozvíjet zaměstnance

Motivace 8000

Mějte přehled o všech zaměstnancích ve vašem oboru a regionu

Práce v datech

Vyvíjíme software, který vám usnadní hodnocení zaměstnanců

Talent management

Odebírejte newsletter
a neunikne vám žádná novinka