Specialista/specialistka marketingu – zkrácený úvazek

Do našeho týmu hledáme samostatného a kreativního kolegu nebo kolegyni na pozici specialista/specialistka marketingu. Pokud máte zkušenosti z B2B marketingu a uvítáte práci na zkrácený úvazek s možností kombinace práce ve zlínské kanceláři s prací z domova, je to příležitost právě pro vás.

TREXIMA je česká poradenská společnost s více než třemi desítkami let zkušeností. Zaměřujeme se na zpracování mzdových statistik, nabízíme odborné mzdové a personální poradenství, zabýváme se problematikou trhu práce v širokém kontextu, vyvíjíme moderní software pro personalisty. Náš zkušený tým se podílí na celé řadě zajímavých regionálních, celostátních i globálních projektů.

Vaše náplň práce bude zahrnovat:

  • tvorbu, realizaci a vyhodnocení marketingových plánů a přípravu marketingových kampan
  • zodpovědnost za aktivity v oblasti průzkumů trhu
  • správu firemního profilu na sociálních sítích, včetně realizace online reklamy
  • tvorbu a editaci článků a aktualit na web společnosti
  • přípravu a zajištění výroby propagačních materiálů
  • analýzy efektivity marketingových činností
  • podporu obchodního týmu
  • spolupráci s médii, reklamními a PR agenturami a ostatními úseky společnosti

Pro výkon práce se vám bude hodit:

  • vysokoškolské vzdělání
  • praxe v oboru marketingu nebo komunikace alespoň 2 roky
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • kreativita, schopnost práce s textem a komunikativnost
  • angličtina na úrovni běžné komunikace (B1)
  • řidičský průkaz skup. B

Co vás v práci pro TREXIMU čeká:

  • poloviční pracovní úvazek (18,75 hod týdně)
  • flexibilní pracovní doba s možností vysoké míry vlastního plánování času a práce z domova
  • různorodá, výrazně samostatná práce v oblasti marketingu
  • moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • týden dovolené navíc
  • vánoční volno ve všechny pracovní dny mezi Vánoci a Novým rokem

V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj životopis na obchod@trexima.cz.