5 důvodů proč byste měli vyzkoušet aplikaci HR DRIVE

20. 07. 2022 / Mzdy a pracovní doba

Vrátili jste se z dovolené a nevíte, co řešit dřív? Valí se na vás práce ze všech stran? Najděte si pomocníka. Digitalizace pracovních dokumentů a procesů v personálních činnostech je nevyhnutelná a není důvod ji odkládat. A vaším prvním pomocníkem může být webová aplikace, která vám umožní pracovat efektivněji.

Webová aplikace HR DRIVE vám pomůže vytvořit popis pracovní pozice, správně nacenit její hodnotu, přiřadit k ní mzdový tarif a hodnotit zaměstnance, kteří pozici zastávají. V cloudovém řešení, bez nutnosti instalovat software, pohodlně a levně.

1. HR DRIVE můžete vyzkoušet zdarma

Není to určitě hlavní důvod. Ale můžete o něčem číst, hledat recenze, můžete sledovat videa, dokud si nevyzkoušíte, jestli sedí právě vám, neuděláte si vlastní názor. U zkušební verze HR DRIVE nic neriskujete, k ničemu se nezavazujete, pouze požádáte prostřednictvím jednouchého formuláře na webu hrdrive.cz o verzi zdarma. Od toho, abyste si usnadnili práci, vás dělí jen pár kliknutí.

2. Usnadní vám práci

A to je pro vás to nejzásadnější. Správa dokumentů patří mezi časově nejnáročnější a neefektivní pracovní činnosti. Čas, který takovým činnostem věnujete, můžete věnovat jiné práci, pokud začnete digitalizovat. HR DRIVE může pomoci při každodenní práci personalisty.  

3. Využijete know-how společnost TREXIMA, která je na trhu už více než třicet let

Aplikace HR DRIVE je vyvíjena společností TREXIMA, která se od roku 1991 zaměřuje na zpracování mzdových statistik, poskytování odborného poradenství firmám v oblasti odměňování a motivace, a vývoj moderního software pro personalisty. Jedná se o moderní cloudové řešení, za kterým stojí přední odborníci na trhu a ověřené metodiky a postupy. A samozřejmě vás v tom nenecháme samotné, pomůžeme vám se vším, od zkušební verze až po konzultace během užívání.

4. Sami se rozhodnete, ze kterých modulů si aplikaci seskládáte

Ze tří modulů HR DRIVE, do kterých se snadno přihlásíte přes webový prohlížeč, si můžete poskládat aplikaci, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Moduly Popisy pracovních pozic, Analytické hodnocení prací a Hodnocení pracovní seniority jsou mezi sebou datově propojeny a společně fungují nejlépe. Můžete si ale vybrat pouze ten, který je pro vás nyní nejdůležitější a používat ho samostatně.  

5. Cenu si orientačně spočítáte na webových stránkách HR DRIVE

Abyste měli představu, jestli v rozpočtu najdete peníze na jeden, dva, nebo všechny tři moduly, můžete si spočítat orientační cenu pomocí přehledné kalkulačky na webu hrdrive.cz. Ta zohledňuje kombinaci vybraných modulů a velikost vaší firmy.

Všechno, co o aplikaci potřebujete vědět, najdete na www.hrdrive.cz