Analýzy a průzkumy

Základem průzkumů a analýz jsou kvalitní a ověřená data. Ta pro vás jak získáme, tak i zpracujeme. Vycházíme při tom z dlouholetých zkušeností.

Zaujal vás tento produkt?

Umožníme vám pohled na data v souvislostech. Dokážeme data získat, analyzovat a navrhnout opatření a kroky nutné pro zlepšení. Připravíme pro vás kvalitní analýzy, které se stanou základem pro rozhodování na úrovni státní správy a samosprávy. Téma konkrétní studie určíme společně podle vašich potřeb, preferencí a poptávky. Nejčastěji se věnujeme analýzám trhu práce a vzdělávání, máme ale zkušenost i s analýzami podnikatelského prostředí, důchodového nebo sociálního systému.

Zpracovávali jsme například Analýzu bariér zájmu o technické vzdělávání a návrhy řešení k jejich odstranění, jejímž zadavatelem bylo MPO ČR, nebo Výzkum vývoje profesní orientace žáků závěrečných ročníků základních a středních škol , který realizujeme opakovaně v několika krajích České republiky. 

Vytvořili jsme také výzkumnou zprávu Antivirus B: zkušenosti z první vlny epidemie se státní podporou Technologické agentury ČR, ve které jsme zkoumali čerpání vládní podpory na ochranu zaměstnanosti mezi českými firmami.

Máte zájem o spolupráci?

ZAVOLEJTE
+420 725 027 472
NAPIŠTE E-MAIL
obchod@trexima.cz
NECHTE NÁM KONTAKT
vyplnit formulář