Dotazníkové šetření C&B Data Monitoru již probíhá. Nepropásněte příležitost zapojit se do průzkumu

08. 03. 2024 / Mzdy a pracovní doba

Jak se změnil medián mzdy a její průměr v předchozím období? Jak se firmy nakonec rozhodly valorizovat mzdy, měnit jejich strukturu a benefity? Zajímá vás, jestli vývoj mezd u vás ve firmě kopíruje trendy na trhu, jak se mění váš obor co do mezd a benefitů a jak se změny projevují u jednotlivých skupin profesí?

Na podzim roku 2023 se do C&B Data Monitoru zapojili zástupci z 399 firem z různých regionů, oborů a různých velikostí. Díky tomu například zjistili, že většina firem plánovala navyšovat mzdy, a to 85 % firem, necelých 15 % chtěla ponechat mzdy na stejné úrovni a pouze jedna firma z 399 odpověděla, že mzdy bude snižovat. Jak se plány společností během půl roku od posledního C&B Data Monitoru změnily a co se nakonec skutečně rozhodly realizovat v roce 2024? Jak se dohodly se zaměstnanci a odbory?

Staňte se součástí průzkumu o mzdách a benefitech a získáte výstup v podobě C&B Data Monitoru jako první a k tomu pozvánku na online prezentaci výsledků.

Dotazník můžete vyplnit zde.

Vyplnění dotazníku vám zabere zhruba dvě minuty a bude probíhat od 7. 3. 2024 do 24. 3. 2024. Výstupy od nás dostanete v dubnu.

Díky C&B Data Monitoru najdete na jednom místě jak kompletní přehled o vývoji mezd ve více než čtyřech tisících firmách, tak pohled do budoucnosti založený na datech z dotazníku zodpovězeného firmami napříč regiony, obory a velikostmi.