Dotazníkové šetření C&B Data Monitoru už probíhá. Nepropásněte příležitost zapojit se do průzkumu společnosti TREXIMA

13. 03. 2023 / Mzdy a pracovní doba

Jak se změnil medián mzdy a její průměr v předchozím období? Jak se firmy nakonec rozhodly valorizovat mzdy, měnit jejich strukturu a benefity? Zajímá vás, jestli vývoj mezd u vás ve firmě kopíruje trendy na trhu, jak se mění váš obor co do mezd a benefitů a jak se změny projevují u jednotlivých skupin profesí?

V roce 2022 se do C&B Data Monitoru zapojili zástupci z 314 firem z různých regionů, oborů a různých velikostí. Díky tomu například zjistili, že většina firem v loňském roce cítila zvýšený tlak na růst mezd, 18, 89 % ho ale považovalo za srovnatelný s přechozím rokem a 2,93 % společností dokonce zhodnotilo, že se tlak snížil.Zatímco zaměstnanci a odbory požadovali nárůst mezd zhruba 10 %, firmy většinou plánovaly 5% růst mezd. Jak se plány společností během půl roku od posledního C&B Data Monitoru změnily a co se nakonec skutečně rozhodly realizovat v roce 2023? Jak se dohodly se zaměstnanci a odbory?

Staňte se součástí průzkumu o mzdách a benefitech a získáte výstup v podobě C&B Data Monitoru jako první a k tomu pozvánku na online prezentaci výsledků.

Chci vyplnit dotazník.

Vyplnění dotazníku vám zabere zhruba dvě minuty a bude probíhat od 13. 3. 2023 do 31. 3. 2023. Výstupy od nás dostanete v dubnu.

Díky C&B Data Monitoru najdete na jednom místě jak kompletní přehled o vývoji mezd ve více než čtyřech tisících firmách, tak pohled do budoucnosti založený na datech z dotazníku zodpovězeného firmami napříč regiony, obory a velikostmi.