Mimo pracovní prostředí a povinnosti. Fajn kolegové jsou pro spokojenost v práci důležití

04. 01. 2024 / Život v TREXIMĚ

V práci trávíme téměř třetinu svého života. Proto jsou příjemná atmosféra a milí a spolehliví kolegové pro spokojenost v práci důležití. V loňském roce se nám podařilo potkávat se i mimo zdi kanceláří bez pracovních povinností. A to celkem osmkrát. Díky tomu jsme se poznali trochu jinak.

Na konci prosince jsme si užili adventní atmosféru u společného vánočního posezení, které nebylo jen o nás v kanceláři, ale také o našich bývalých kolezích v důchodu, kteří dorazili a přidali se k nám. Pro ty nejmenší jsme připravili tvoření s Mikulášem, resp. andělem, který „svého nadřízeného“ plnohodnotně zastoupil a předal dárky všem malým dětem našich zaměstnanců, i těch na rodičovské. Dorazily téměř v plném počtu. Už tradicí se stalo rozsvícení vánočního stromečku, který byl příjemným zpestřením pracovního prostředí během celého prosince. To všechno u nás v TREXIMĚ.

Vyrazili jsme ale také „ven“. Prohlídli si výrobní proces ve firmě SPUR, v únikové hře s krajskou knihovnou jsme si potvrdili, jak důležitá je spolupráce a doslova ven jsme se dostali, když jsme se rozhodli posbírat odpadky v lese a nevzdali se ani přes nepřízeň počasí. Loňský rok jsme zahájili komentovanou prohlídkou zlínského mrakodrapu, návštěvou terasy a jízdou v původním výtahu J.A. Bati, kterou jsme zakončili dvouleté poznávání Baťova Zlína. Nepochybně nás řada zajímavých a hlavně společných „výletů“ čeká i letos.