Neodkládejte vzdělávání! Akademii odměňování otevíráme i v Praze 

10. 01. 2023 / Mzdy a pracovní doba

Dali jste si nějaká předsevzetí pro rok 2023? A je vzdělávání v oboru mezi nimi? Znalosti v oblasti odměňování a motivace zaměstnanců si nejlépe doplníte v uceleném vzdělávacím programu. A tím je Akademie odměňování.

Když jsme otevřeli Akademii odměňování v Olomouci, žádali jste nás, abychom pro vás uspořádali i nějakou v Praze. Registraci na Akademii odměňování v Praze jsme otevřeli tento týden a pokud se stihnete přihlásit do Valentýna, tak si nejen odpovíte na to, co vás v oblasti odměňování trápí, ale také ušetříte.  

Akademie odměňování je vzdělávací program rozložený do 5 měsíců. Jedná se o 5 modulů, celkem 9 dnů nabitých praktickými informacemi pro personalisty, HR ředitele, manažery i Comp&Ben specialisty. 

„Akademii odměňování jsme připravili jako komplexní vzdělávací program, kdy vybavíme absolventy všemi dovednostmi a znalostmi v oblasti odměňování a motivace zaměstnanců od definování strategie přes plánování a řízení nákladů až po kolektivní vyjednávání,“ říká k programu Hana Kohoutová, ředitelka úseku Podnikové poradenství společnosti TREXIMA. „Provedeme je mnoha zajímavými aktuálními tématy počínaje rovností v odměňování, nastavením jednotlivých mzdových složek tak, aby mzda byla konkurenceschopná, zabrousíme do trendů v benefitech a jistě zbude prostor i pro zajímavá témata, která aktuálně řeší ve svých firmách,“ doplňuje Hana Kohoutová, která je i jednou z lektorek Akademie.

Kromě ní se účastníci programu potkají i s dalšími lektory a konzultanty TREXIMY: Janou Bršťákovou, Josefem Chovancem a Radkem Sedláčkem. Chybět nebudou ani atraktivní hosté.     

Na co a kdy se můžete těšit?

1/ 25. 4. – 26. 4. 2023

Strategie odměňování: principy a východiska mzdových systémů 

2/ 24. 5. – 25. 5. 2023

Analýza systému odměňování, interní controlling a vnější konkurenceschopnost

3/ 14. 6. – 15. 6. 2023

Základní mzda a variabilní složka mzdy: určení hodnoty pracovní pozice, kvality zaměstnance a hodnocení výkonu 

4/ 20. 9. – 21. 9. 2023

Tvorba a implementace moderního systému odměňování, benefity a jejich role ve stabilizaci zaměstnanců  

5/ 16. 10. – 17. 10. 2023

Vyjednávání o mzdě: kolektivní a individuální vyjednávání, úpravy mezd

Chci vědět více o Akademii odměňování.

Chci se přihlásit na Akademii odměňování do Prahy.