Odměňujete efektivně, rovně, konkurenceschopně…? Doplňte si své znalosti o odměňování

07. 10. 2022 / Mzdy a pracovní doba

Celodenní školení nabité praktickými radami pro všechny, kteří se zabývají odměňováním zaměstnanců, to je seminář s názvem Efektivní systém odměňování, který se koncem listopadu uskuteční v Praze a Olomouci.

Téma odměňování je věčné, a především je to téma ve firemním prostředí naprosto zásadní. Odměňování v České republice se mění, a vy byste na to měli být připravení. Proto jsme pro vás přichystali hned dvě školení na toto téma. Respektive připravili jsme jedno školení na dvou místech, aby bylo dostupné všem. V úterý 22. 11. provede problematikou odměňování Jana Bršťáková účastníky kurzu v Olomouci, ve čtvrtek 24. 11. budou mít možnost se s touto oblastí seznámit ti, kteří dorazí do Prahy.

Na školení by se měli přihlásit pracovníci HR oddělení (Comp & Ben, HR specialisté, personalisté, manažeři) nebo manažeři všech úrovní řízení z jiných oddělení. Získají informace o tom, jak by měl být nastaven moderní systém odměňování. Dozví se, jak se odměňování v České republice mění, jaká jsou aktuální čísla z trhu, jaký lze předpokládat vývoj a jaké se chystají legislativní změny ve vazbě na rovné odměňování.

Nechcete, aby vám praktické rady a informace utekly?

Chci se v Olomouci dozvědět vše o odměňování.

Chci se v Praze dozvědět vše o odměňování.