Podnikové poradenství

Naším hlavním cílem je pomáhat firmám, které řeší otázku, jak motivovat a odměňovat zaměstnance. V rámci služby Motivace8000 učíme manažery, jak správně vést podřízené a pracovat s jejich potenciálem. Pomáháme personalistům definovat kompetence, které jsou na jednotlivých pozicích třeba. Tato místa zároveň popisujeme – jaké činnosti na nich budou zaměstnanci vykonávat a jaké získají odpovědnosti. Kromě toho nabízíme podnikům systém hodnocení zaměstnanců a pomáháme jim vytvořit jednoduchý a spravedlivý mzdový systém.
 

Naše služby
 

 

Narazili jste na pojmy, které neznáte? Projděte si náš slovníček. Najdete v něm stručné vysvětlivky, co si pod jednotlivými službami představit.
 

Chcete poznat kolegy z oboru?

Pro personalisty pořádáme dvakrát ročně také HR Meeting. Jedná se o dvoudenní pracovní setkání zaměřené na oblast rozvoje a řízení lidských zdrojů. Kromě intenzivních přednášek a kurzů se můžete těšit i na neformální výměnu zkušeností.

Poslední setkání, které se uskutečnilo v Luhačovicích, přineslo účastníkům spoustu zajímavých postřehů a nápadů, jak stabilizovat své klíčové zaměstnance a jak pracovat s jejich potenciálem.

Více čtěte zde:

Pro manažery je důležitá důvěra majitele, prestiž firmy a její budoucnost
Adaptační proces svědčí o tom, že má firma o zaměstnance zájem
Ti nejlepší uchazeči si dnes určují podmínky zaměstnání sami

Další setkání se uskuteční na jaře 2018. O podrobnostech Vás budeme zavčas informovat.


Sledujte novinky v oblasti HR

Chcete znát nové trendy a zkušenosti konkrétních firem z oblasti mzdových a motivačních systémů? Na to se zaměřují naše jednodenní odborné semináře.

Ty jsou určeny pro majitele firem, personální a finanční manažery, vedoucí pracovníky, specialisty v oblasti odměňování nebo např. personalisty.

Vyberte si z aktuální nabídky

Novinky z oblasti HR a odborná doporučení našich i zahraničních expertů můžete průběžně sledovat i na našem webu. Nebo si poslechněte rozhovor s naším senior HR konzultantem Vojtěchem Kořenem:
 


Jak to vidí manažeři a personalisté

Zajímá Vás, jak hodnotí zaměstnance konkurenční firmy, do jaké míry využívají pohyblivou složku mzdy nebo jak u nich probíhá adaptační proces?

I tomu se věnuje náš pravidelný průzkum HR Monitor.
 

Nabízíme i analýzu mezd

K tomu, aby výplata odpovídala výkonu zaměstnance a zároveň byla motivační, potřebují firmy dostatek informací. V první řadě musí vědět, kolik na podobných pozicích platí konkurence.

Číst více

 

Naši odborníci

Prohlédněte si profily našich HR specialistů a lektorů:

Napište nám

Naše projekty

Učíme firmy, jak nabírat, hodnotit a dál rozvíjet zaměstnance

Motivace 8000

Zajišťujeme krajům informace o žácích tamních středních škol

VVPO

Vyvíjíme software, který vám usnadní hodnocení zaměstnanců

Talent management