Podnikové poradenství

Naším hlavním cílem je pomáhat firmám, které řeší otázku, jak motivovat a odměňovat zaměstnance. V rámci služby Motivace8000 učíme manažery, jak správně vést podřízené, pracovat s jejich potenciálem a sdílet s nimi firemní vizi. Zjišťujeme, jak zaměstnanci hodnotí své výdělky, a dělíme je na několik motivačních typů. To je důležité například proto, aby se věnovali práci, na niž se hodí nejlépe.

Stejně tak pomáháme personalistům definovat kompetence, které jsou na jednotlivých pozicích potřeba. Tato místa zároveň popisujeme – jaké činnosti na nich budou zaměstnanci vykonávat, jaké získají pravomoci a odpovědnosti. Kromě toho nabízíme podnikům systém hodnocení zaměstnanců, včetně metody 360°, a pomáháme našim zákazníkům vytvořit jednoduchý a spravedlivý mzdový systém.

Jak to vidí manažeři a personalisté

Zajímá Vás, jak hodnotí zaměstnance konkurenční firmy, do jaké míry využívají pohyblivou složku mzdy nebo jak u nich probíhá adaptační proces?

I tomu se věnuje náš pravidelný průzkum HR Monitor.

Nabízíme i analýzu mezd

K tomu, aby výplata odpovídala výkonu zaměstnance a zároveň byla motivační, potřebují firmy dostatek informací. V první řadě musí vědět, kolik na podobných pozicích platí konkurence.

Číst více

 

Sledujte novinky v oblasti HR

Chcete znát nové trendy a zkušenosti konkrétních firem z oblasti mzdových a motivačních systémů? Na to se zaměřují naše jednodenní odborné semináře.

Ty jsou určeny pro majitele firem, personální a finanční manažery, vedoucí pracovníky, specialisty v oblasti odměňování nebo např. personalisty.

Vyberte si z aktuální nabídky

Novinky z oblasti HR a odborná doporučení našich i zahraničních expertů můžete průběžně sledovat i na našem webu.


Chcete poznat kolegy z oboru?

Pro personalisty pořádáme dvakrát ročně také HR Meeting. Jedná se o dvoudenní pracovní setkání zaměřené na oblast rozvoje a řízení lidských zdrojů. Kromě intenzivních přednášek a kurzů se můžete těšit i na neformální výměnu zkušeností.

HR Meeting TREXIMA podzim 2017

19. - 20. 10., Luhačovice


Naše projekty:

 www.hr-monitor.cz

Napište nám

Naše projekty

Učíme firmy, jak nabírat, hodnotit a dál rozvíjet zaměstnance

Motivace 8000

Zajišťujeme krajům informace o žácích tamních středních škol

VVPO

Vyvíjíme software, který vám usnadní hodnocení zaměstnanců

Talent management