V loňském roce byly požadavky zaměstnanců na růst mezd dvojnásobné ve srovnání s tím, co firmy plánovaly. Jak vypadají plány pro rok 2024?   

21. 09. 2023 / Mzdy a pracovní doba

Zajímá vás, jak se vyvíjely mzdy ve více než čtyřech tisících firmách na trhu práce za první polovinu roku a co stovky firem plánují v následujícím roce v oblasti odměňování a benefitů? Z dat loňského C&B Data Monitoru mimo jiné vyplynulo, že představy zaměstnanců a zaměstnavatelů se lišily velmi. Jaká překvapení přinese letošní C&B Data Monitor?

Pokud zodpovídáte za oblast odměňování a benefitů, za celou personalistiku, případně za finance, nezapomeňte vyplnit letošní průzkumu C&B Data Monitor. Díky C&B Data Monitoru získáte cenná data pro vaše rozhodování. Dozvíte se, jak se změnil medián mzdy a její průměr v předchozím období. Zda budou firmy valorizovat mzdy, měnit jejich strukturu nebo benefity. Zjistíte, jestli vývoj mezd u vás ve firmě kopíruje trendy na trhu, jak se mění váš obor co do mezd a benefitů a jak se změny projevují u jednotlivých skupin profesí.

Vyplnění dotazníku C&B Data Monitoru vám zajistí přístup k datům z průzkumu a pozvánku na online prezentaci výsledků, se kterými vás seznámí ředitel podnikového poradenství TREXIMY Josef Chovanec.

Dotazník prosím vyplňte od 21. 9. do 6. 10. 2023, poté bude sběr dat ukončen.