Webová aplikace HR DRIVE je dostupná i v angličtině a slovenštině

Společnost TREXIMA rozšířila nabídku svého produktu HR DRIVE do zahraničí. Od července je tato webová aplikace, která pomáhá firmám efektivně spravovat personální agendu, dostupná nejen v České republice, ale také na Slovensku. Očekáváme, že se brzy rozšíří i na další zahraniční trhy.

HR DRIVE je nástroj, který umožňuje personalistům a manažerům vytvořit popis pracovní pozice, správně ji ohodnotit, přiřadit k ní mzdový tarif, hodnotit zaměstnance a řízeně ho provést adaptačním procesem.

„Jsme rádi, že jsme našli partnera, díky kterému můžeme s webovou aplikací HR DRIVE expandovat na slovenský trh,“ uvedl Pavel Puff, ředitel obchodu společnosti TREXIMA. „Rozšíření na Slovensko je prvním krokem směrem k našemu mezinárodnímu růstu. Věříme, že naše aplikace poskytne cennou pomoc firmám na Slovensku, a těšíme se na budoucí spolupráci s dalšími zahraničními partnery.“

Tým TREXIMY intenzivně pracoval na přizpůsobení webové aplikace HR DRIVE pro slovenský trh a od července jsou všechny čtyři moduly připraveny pro první slovenské klienty v jejich mateřském jazyce.

TREXIMA nabízí firmám jak na českém, tak na slovenském trhu možnost vyzkoušet si webovou aplikaci HR DRIVE zdarma. „Věříme, že tímto krokem umožníme firmám získat přímou zkušenost s výhodami a funkcemi naší aplikace a přesvědčit se o jejích přínosech,“ doplnil Pavel Puff.  

Chcete-li využít této nabídky, jednoduše se registrujte na webových stránkách www.hrdrive.eu a získejte na omezenou dobu přístup k plnému rozsahu funkcí aplikace HR DRIVE.