Má stovky zaměstnanců a nyní i strukturované popisy pracovních míst v aplikaci s prvky AI. Společnost UCT se rozhodla pro HR DRIVE

Výrobní firma, která se specializuje na technologická zařízení pro polovodičový průmysl. Má stovky zaměstnanců. Je součástí mezinárodní společnosti. Společnost UCT hledala firmu, která rozumí tomu, jak by správně měly vypadat popisy pracovních pozic. Našla TREXIMU a využila aplikaci HR DRIVE, aby tuto agendu efektivně spravovala.  

„Popisy pracovních míst jsme měli na společném úložišti v počítači. Dokumenty byly zpracované v různých formátech a různých programech,“ vysvětlila HR manažerka společnosti UCT Pavla Benešová důvod, proč se společnost rozhodla hledat firmu, která se popisy pracovních míst zabývá. „HR Drive nám pomohl strukturovat jednotlivé popisy pracovních míst do stejného formátu, který jsme si navrhli dle korporátních pravidel naší společnosti,“ dodává.        

„Velmi jsme ocenili možnost vést agendu v anglickém jazyce. Překlad do anglického jazyka byl jeden z našich požadavků, než jsme do spolupráce vstoupili. Pro nás tedy klíčový parametr,“ říká k HR DRIVE Pavla Benešová.  Aplikace je dostupná v českém i anglickém jazyce. Kromě toho v modulu Popisy pracovních pozic má od letošního roku novou funkci, kterou je překlad vytvořených pozic do sedmi jazyků. Jazyků, které jsou na českém trhu práce nejběžnější – angličtina, němčina ukrajinština, slovenština, polština, bulharština a rumunština.

Personální oddělení společnosti UCT je spokojeno s podporu týmu HR DRIVE, zejména pokud jde o specifické potřeby týkající se firmy UCT. Velmi oceňuje také funkci sdílení popisů s vedoucími jednotlivých oddělení a nastavení schvalovacího workflow, tak aby byl zajištěn monitoring, když vedoucí udělá změnu.

Chcete vyzkoušet demoverzi zdarma?

HR DRIVE má 4 moduly. Popisy pracovních pozic, Analytické hodnocení prací, Hodnocení pracovní seniority, Adaptace zaměstnanců – vyzkoušet zdarma na dobu dvou týdnů můžete všechny.