Odměňujete zaměstnance správně? Inspirujte se na semináři

28. 07. 2021 / Rozvoj lidských zdrojů

Odměňování, jako nástroj pro stimulaci zaměstnanců, je věčným tématem mezi majiteli, manažery a zaměstnanci firem. Situace na pracovním trhu se neustále mění, a to ovlivňuje nejen výši mezd v jednotlivých firmách a na konkrétních pozicích, ale také složení mzdy pro jednotlivé skupiny pracovních pozic. Inspiraci a nejnovější informace z oblasti odměňování můžete načerpat na podzimním semináři TREXIMA.

„Na semináři si představíme aktuální vývoj odměňování v ČR i předpoklad vývoje odměňování v nejbližším období. Jeho účastníci získají dobrou představu o tom, jak si jejich systémy odměňování a výše mezd na trhu práce aktuálně stojí,“ říká Ing. Jana Bršťáková ze společnosti TREXIMA, která je lektorkou semináře Odměňování zaměstnanců.

Účastnici semináře z řad manažerů firem nebo specialistů a zaměstnanců HR oddělení se také dozví, jak by měl být nastaven moderní systém odměňování, jaké jsou jeho funkce a principy. Součástí semináře budou také informace o nastavení principů a parametrů odměňování ve vazbě na výkon zaměstnance. „Cílem semináře je předání praktických rad, nápadů a rozšíření znalostí účastníků o tom, jak se odměňování zaměstnanců v České republice vyvíjí a jak může funkční systém odměňování vypadat,“ uzavírá Jana Bršťáková.

Seminář Odměňování zaměstnanců se uskuteční 24.11.2021 v Praze a 15. 12. 2021 v Olomouci. Přihlásit se můžete již nyní, kapacita semináře je omezena. Více informací o semináři najdete zde.