Software na míru

Potřebujete pomoct s vývojem podnikového informačního systému? Už více než 10 let se zabýváme tvorbou internetových a lokálních aplikací, a to jak pro desktop, tak pro mobilní telefony. Zaměřujeme se i na systémy, které jsou komplikovanější než běžné CMS nebo e-shopy.

Zajistíme Vám webový frontend (tedy to, co vidí a s čím pracují návštěvníci z internetu) i Váš interní nástroj pro správu dat. Kromě moderního a bezpečného produktu se postaráme o školení uživatelů a následnou technickou podporu. Výsledný software samozřejmě napojíme na Vaše stávající firemní systémy a aplikace.

Kromě zkušených architektů a testerů software máme v našem týmu i specialisty na projektové řízení s mezinárodně uznávaným certifikátem IPMA. Našim cílem je pružně reagovat na požadavky zákazníků a dodat jim fungující software v co nejkratší době.

 

Jaké používáme nástroje a technologie

Jedná se např. o vývojová prostředí Visual Studio a Delphi, jazyky a technologie UML, .NET, ASP.NET, C#, Delphi, SQL, XML, HTML5, CSS nebo JavaScript.

Obecně platí, že naše řešení stavíme na technologiích společnosti Microsoft.

Číst více

 

Desktopové aplikace pro Windows

Vývojem aplikací určených pro servery, stolní počítače a notebooky s operačním systémem MS Windows se zabýváme déle než 15 let – tedy od prvních verzí tohoto software. V současnosti naše produkty připravujeme pro všechny verze od Windows XP výše.

Zabýváme se také vývojem různých typů řešení pro MS Excel (případně dalších aplikací kancelářského software Microsoft Office). Jedná se o samostatné aplikace, doplňky (tzv. add-in) nebo makra (tedy uživatelské funkce).

Číst více

 

Mobilní aplikace

Vzhledem k rostoucímu počtu mobilních zařízení jsme se začali intenzivně zabývat i vývojem aplikací pro smartphony a tablety. Nabízíme vývoj multiplatformních (tzv. hybridních) nebo nativních aplikací.

Číst více

 

Microsoft SharePoint

Systém SharePoint od firmy Microsoft je určen pro podporu týmové práce, sdílení dokumentů a informací. Jeho výhodou je provázanost s kancelářským systémem Microsoft Office a dostupnost pomocí internetového prohlížeče.

Náš vývojový tým má zkušenosti s vývojem, instalací a správou SharePoint řešení již od verze z roku 2007. Dokážeme si rovněž poradit s přechodem (migrací) na novější verze systému 2010 nebo 2013.

Číst více

Napište nám

Naše produkty

Učíme firmy, jak nabírat, hodnotit a dál rozvíjet zaměstnance

Motivace 8000

Mějte přehled o všech zaměstnancích ve vašem oboru a regionu

Práce v datech

Nástroj pro řížení a rozvoj týmu v cloudu

DRIVE 8000