TREXIMA oslavila 30 let, další úspěšná léta přišli popřát také její zakladatelé

10. 10. 2021 / Rychlé zprávy

Společnost TREXIMA v letošním roce slaví 30 let od založení firmy v roce 1991. Takové výročí si zaslouží pořádnou oslavu, a tu jsme si také udělali. Na konci září jsme se sešli na střeše Obchodního domu Zlín, kam přišli jak současní zaměstnanci a vedení firmy, tak původní zakladatelé společnosti. Ti nám popřáli do dalších let fungování jen to nejlepší.

Z Obchodního domu Zlín je krásný výhled na celé krajské město, ze kterého zlínská společnost TREXIMA pochází. Užili jsme si proto výhledy z terasy, které doplňovaly proslovy jednatele společnosti Jaromíra Janoše i zakladatele TREXIMY Jaromíra Pátíka. „Shrnout 30 let fungování jedné firmy do krátkého proslovu vlastně není možné. Snažil jsem se proto hlavně zdůraznit úspěchy mých kolegů z managementu i z jednotlivých oddělení. Je mi potěším, že s těmito lidmi mohu takto dlouho pracovat a těším se na další výzvy,“ řekl jednatel společnosti Jaromír Janoš.

A opravdu někteří ze zaměstnanců byli v rámci večera oceněni za více než 20 leté působí ve firmě, což je v dnešní době velkou raritou. „Velmi si ceníme našich dlouholetých zaměstnanců, ale také cítíme, že na vlně inovací a společenských změn, potřebujeme omladit. Vítáme proto do našeho týmu i nové talenty,“ řekl v proslovu k zaměstnancům jednatel.

Překvapením pro zakladatele firmy byl dvoupatrový dort s logem a výborný catering. Oslavu potom doplnil program v podobě mobilního kasina s ruletou i pokerovým stolem a celý večer zakončil tanec do večerních hodin.

Děkujeme všem zaměstnancům, kteří TREXIMU během třiceti let provázeli a provázejí a věříme, že stejně jako výhled z Obchodního domu Zlín budou naše vyhlídky do budoucnosti optimistické a plné skvělých projektů.