Vzdělávejte se, budete připraveni na všechny změny, které nás v HR na podzim čekají. Na jaké semináře se můžete těšit v druhé polovině roku?

09. 08. 2022 / Mzdy a pracovní doba

My z TREXIMY vás v tom nenecháme a připravili jsme pro vás školení, která vám pomohou zorientovat se v komplikované HR problematice a legislativní džungli.

Připravovaná směrnice EU, jejíž schválení se v rámci EU očekává již tento rok, ale i Zákoník práce, který v §110 definuje, že za stejnou práci nebo práci stejné hodnoty přísluší všem zaměstnancům u zaměstnavatele stejná mzda. Minimálně ty by pro všechny, kteří se problematikou odměňování zabývají, měly být důvodem, proč se přihlásit na školení Rovné odměňování aneb jak zajistit rovnost v odměňování efektivně a stimulačně pro zaměstnance. Na školení se dozvíte nejen to, co je vlastně rovné odměňování v kontextu platné i připravované legislativy, ale zjistíte, jak zajistit rovnost odměňování, a i přesto mít možnost zaměstnance stimulovat mzdou k výkonu a k trvalému zlepšování svých kompetencí.

Rádi vás uvidíme také na školení Efektivní systém odměňování. Seminář je pro všechny, kteří se zabývají odměňováním zaměstnanců, ať jsou to pracovníci ve vedení společností, pracovníci HR oddělení nebo manažeři všech úrovní řízení z jiných oddělení. Dozvíte se, jak se odměňování v České republice mění, jaká jsou aktuální čísla z trhu, jaký lze předpokládat vývoj a v neposlední řadě, jak by měl být nastaven moderní systém odměňování. A budete připraveni i na legislativní změny ve vazbě na rovné odměňování.

Přihlaste se na školení a poznačte si do diáře.

Rovné odměňování aneb jak zajistit rovnost v odměňování efektivně a stimulačně pro zaměstnance

14. 9. 2022 PRAHA, Hotel Olšanka

Efektivní systém odměňování

22. 11. 2022 Olomouc, BEA centrum Olomouc

24. 11. 2022 Praha, Hotel Olšanka