Vzdělávání v oblasti odměňování v roce 2022: zjistěte, jak si prakticky poradit s rovným odměňováním a jak nastavit benefitní systém atraktivně a efektivně

26. 01. 2022 / Rozvoj lidských zdrojů

Řídíte firmu nebo jste v pozici HR manažera, HR specialisty či HR Business partnera? Jistě oceníte naši novou nabídku seminářů z oblasti odměňování zaměstnanců. Zkušená lektorka Ing. Jana Bršťáková vás provede semináři na téma rovného odměňování a firemních benefitů.

Rovné odměňování aneb jak zajistit rovnost v odměňování, a přesto zaměstnance spravedlivě ocenit a stimulovat jej k výkonu to je téma nového semináře, který jsme pro vás připravili na první čtvrtletí tohoto roku. Na semináři se dozvíte, co je to vlastně rovné odměňování z hlediska legislativy (stávající i připravované), představíme vám metodiku srovnatelných pozic a poradíme, jak rovné odměňování uvést do firemní praxe. Součástí semináře jsou praktické příklady a rady  vycházející z praxe často se vyskytujících nerovností v systémech odměňování jednotlivých společností. Termíny semináře jsou otevřené 17. 2. 2022 v Praze a 21. 4. 2022 v Olomouci.

Potřebujete načerpat nové poznatky pro stimulaci zaměstnanců jinou formou, než je mzda? I pro vás jsme připravili zajímavý seminář na téma zaměstnaneckých výhod, neboli benefitů. Ty jsou jedním z nástrojů, jak se stát atraktivnějším jak pro stávající, tak i potenciální zaměstnance. Na celodenním semináři se budeme zabývat aktuálními trendy v oblasti benefitů, jaké benefity jsou z pohledů zaměstnanců dlouhodobě nejžádanější a jak pracovat s rozdílným pohledem na toto téma u různých skupin zaměstnanců. Na semináři se také budeme zabývat ekonomickým pohledem na oblast benefitů. Semináře se můžete zúčastnit 17. 3. 2022 v Olomouci a 24. 3. 2022 v Praze.

Semináře budou realizovány pouze prezenční formou s ohledem na platné legislativní podmínky. Těšíme se na společné setkání. V případě dotazů se obracejte na obchod@trexima.cz.