Ovlivňuje covid-19 české firmy? Pomozte nám získat unikátní data

14. 04. 2021 / HR monitor

V minulém roce jsme realizovali průzkum mezi českými firmami na téma dopadu koronavirové pandemie na oblast odměňování. Získaná unikátní data pomohla vytvořit realistickou představu o stavu českého trhu práce pod vlivem viru covid-19. Nyní na průzkum navazujeme 16. vlnou HR Monitoru®. Zapojit se do průzkumu můžete i vy.

Cílem našeho průzkumu je zjistit, jak a jestli se během další vlny pandemie změnily podmínky pro odměňování v českých firmách. Zajímá nás také, jak se projevuje koronavirová pandemie v organizaci práce, výkonnosti zaměstnanců nebo v samotném náboru. Současným světem personalistiky však nehýbe pouze virus covid-19. Důležité změny nastaly také v českém pracovním právu a souvisejících právních normách a daňových předpisech.

„Zapojením do dotazníkového průzkumu pomůžete ke sběru jedinečných a aktuálních dat z prostředí českých firem, která v současnosti chybí,“ říká Ing. Hana Kohoutová, ředitelka úseku Podnikové poradenství společnosti TREXIMA. Získaná data následně zpracují a vyhodnotí specialisté na podnikové poradenství a trh práce ze společnosti TREXIMA. Účastníci průzkumu získají výslednou studii i s komentovaným aktuálním statistickým přehledem odměňování v ČR.

„Nově bude pro respondenty průzkumu připraven také navazující webinář, jehož součástí bude panelová debata k výsledkům,“ doplňuje Kohoutová.

Do průzkumu se můžete zapojit přímo zde. Dotazník bude přístupný do 31. 5. 2021.

Máte k průzkumu další dotazy? Kontaktujte nás.

Projděte si také starší průzkumy HR monitoru.

  • Zaručujeme, že individuální odpovědi nebudou předány třetí osobě.
  • Vaše odpovědi budou použity pouze pro statistickou analýzu dat.
  • Využité informace, zjištěné údaje a závěry z projektu podléhají záruce mlčenlivosti v souladu s etickým kodexem českého oborového sdružení SIMAR a rovněž v souladu s pravidly mezinárodního sdružení E.S.O.M.A.R.
  • Zásady ochrany osobních údajů si zobrazíte zde.