Máte ve firmě zodpovědnost za odměňování? A rozumíte platné a připravované legislativě?

06. 12. 2022 / Mzdy a pracovní doba

„S účastníky vzdělávacího programu Akademie odměňování se budu zabývat v první řadě legislativním rámcem odměňování jako takového, protože legislativa nám dává hlavní pravidla, která musíme dodržovat, a to ať ta česká nebo připravovaná evropská,“ říká Jana Bršťáková, zkušená konzultantka a lektorka mnoha odborných HR kurzů.

„Budeme se zabývat tím, jaký dopad má legislativa samotná na odměňování a systémy odměňování ve firmách a na co si firmy mají dávat pozor,“ doplňuje.

Akademie odměňování je vzdělávací program, ve kterém vás zkušení lektoři v pěti modulech (celkem devíti dnech) seznámí s problematikou odměňování. Jana se s účastníky potká v každém modulu. Co všechno je naučí a co je opravdu důležité, vysvětluje ve videu.

Více o Akademii odměňování.

Videorozhovory s  lektory Akademie odměňování:

Hana Kohoutová: Hledáte odpovědi na otázky v oblasti odměňování a motivace zaměstnanců? Po absolvování Akademie si na řadu z nich dokážete odpovědět sami   

Josef Chovanec: Strategická rozhodnutí za vás neuděláme, ale naučíme vás, jak na ně. V Akademii odměňování si vyměníte názory s těmi nejlepšími

Radek Sedláček: Mzdový benchmarking neboli mzdové srovnání. Naučte se, jak na něj