Strategická rozhodnutí za vás neuděláme, ale naučíme vás, jak na ně. V Akademii odměňování si vyměníte názory s těmi nejlepšími

08. 12. 2022 / Mzdy a pracovní doba

„Úprava mezd a kolektivní vyjednávání je téma, na které se těším asi ze všeho nejvíc,“ říká Josef Chovanec. „Je to komplikovaná a rozsáhlá oblast, se kterou se personalisté setkávají, je vysoce strategická. Má velký význam a dopad na konkurenceschopnost firmy na trhu práce, ale také na vnitřní stabilitu,“ dodává k jednomu ze svých témat.

Je toho ale mnohem víc, čím účastníky Akademie provede zkušený konzultant s bohatou personálně-manažerskou kariérou v mezinárodním i českém prostředí, z velkých, středních a malých firem i globální korporátní společnosti.

S účastníky Akademie odměňování se setká ve všech pěti modulech (celkem v devíti dnech) a ve videu představuje klíčové oblasti, o kterých bude hovořit. Josef je jedním z lektorů Akademie odměňování.

Videorozhovory s  lektory Akademie odměňování:

Hana Kohoutová: Hledáte odpovědi na otázky v oblasti odměňování a motivace zaměstnanců? Po absolvování Akademie si na řadu z nich dokážete odpovědět sami   

Jana Bršťáková: Máte ve firmě zodpovědnost za odměňování? A rozumíte platné a připravované legislativě?

Radek Sedláček: Mzdový benchmarking neboli mzdové srovnání. Naučte se, jak na něj