Nabídka seminářů na příští rok: zjistěte, jak vést lidi v digitálním světě, udržet si sebemotivaci a plánovat interní školení

08. 12. 2021 / Rozvoj lidských zdrojů

Zveřejnili jsme nabídku seminářů na začátek roku 2022. S našimi zkušenými lektory se můžete procvičit v realizaci skvělého interního školení pro zaměstnance. Zjistit, jaké vlastnosti by měl mít leader v digitálním světě a jak se správně namotivovat a motivaci si udržet. Semináře se konají v Brně a v Praze.

Leadership v digitálním světě a I4.0

Novinkou mezi naší nabídkou seminářů z oblasti HR, vedení lidí a odměňování je seminář zaměřený na vedení lidí v digitálním světě a průmyslu 4.0. Svět technologií přináší výzvy pro zaměstnance i zaměstnavatele. Jednou z největších výzev managementu je zvládnout schopnost vést, koordinovat, zapojovat a efektivně ovlivňovat lidi. A to i na dálku. Seminář Leadership v digitálním světě a I4.0 vás naučí, jak úspěšně pracovat s lidmi v době digitální. Dozvíte se, jaké jsou klíčové kompetence pro průmysl 4.0 a digitalizovaný svět nebo jaké jsou podmínky úspěšného leadershipu v technologizovaném světě. Lektorem semináře je andragog Vojtěch Kořen. Přihlásit se můžete na termíny 27. 1. a 17. 2. v Praze.

Jak udělat skvělé interní školení

Další novinkou v oblasti vzdělávání je seminář, který vás naučí, jak skvěle připravit interní školení. Takové interní školení totiž může být jednou z nejvhodnějších a ekonomicky nejvýhodnějších forem firemního vzdělávání. Na semináři se naučíte, jak připravit poutavé, užitečné a efektivní interní školení a jak pracovat s různými úrovněmi a různým zájmem účastníků vzdělávání. Po absolvování semináře zvládnete plánovat a smysluplně hodnotit rozvoj a vzdělávání a porozumíte hlavní metodice a technice vzdělávání dospělých. Semináře se konají 10. 2. v Praze a 17. 3. v Brně. 

Motivace v pracovním i osobním životě

Jak se správně sebemotivovat a jak zjistit, co opravdu motivuje vaše zaměstnance? To se dozvíte na semináři věnovanému motivaci v pracovním i osobním životě. Motivace totiž vychází především z každého člověka a možnosti manažerů jsou v této oblasti omezené. Na našem semináře se tak naučíte, jak nemarnit čas marnou snahou o motivaci jiných a jak reflektovat individuální motivaci v pracovním i osobním životě. Zjistíte také, jak pracovat s různými motivačními typy a jak užitečně pracovat se stimulací v pracovním i osobním životě. Semináře jsou otevřené veřejnosti v těchto termínech: 24. 2. v Praze a 31. 3. v Brně

Celou nabídku našich seminářů najdete zde. Těšíme se na společné vzdělávání.