HR Interim Management

Potřebujete na přechodné období zajistit chod HR oddělení? Stojí před Vámi implementace HR projektu a nemáte potřebné znalosti nebo zkušenosti? Chcete optimalizovat interní procesy a hledáte zkušeného profesionála? Zajistíme vám na potřebnou dobu seniorního manažera, který se na omezenou dobu stane plnohodnotným členem Vašeho týmu.

Zaujal vás tento produkt?

HR Interim Manager je zkušený TOP Manager, který disponuje přesahem kompetencí a zkušeností nad rámec běžné manažerské pozice a je specialistou v dané oblasti. Pozice Interim managera dává firmám možnost pronajmout si na přechodnou dobu jeho letité zkušenosti s konkrétním a časově vymezeným cílem. Může se jednat o zvládnutí výjimečné situace až po komplexní nastavení HR procesů. Hlavní výhodou HR Interim Managera je jeho praxe a zkušenosti. Přináší nové znalosti, pohledy, postoje, názory a podněty. Interim manager je schopen obvykle nastoupit v řádech dnů či týdnů, rychle se v dané problematice zorientovat, a tedy i zahájit rychlou a efektivní práci na nové pozici.

Služba HR Interim managera je ideálním řešením pro klienty, kteří hledají nezávislý pohled na HR procesy, kteří nepotřebují HR managera na plný úvazek nebo potřebují pokrýt zkušeného HR managera na určitou dobu.

Máte zájem o spolupráci?

ZAVOLEJTE
+420 725 027 472
NAPIŠTE E-MAIL
obchod@trexima.cz
NECHTE NÁM KONTAKT
vyplnit formulář