Mzdový benchmarking

Obstojí vaše mzdy v porovnání s konkurencí?
Pomůžeme vám to zjistit a získat klíčové argumenty pro jednání s důležitými partnery.

Zaujal vás tento produkt?

Nástroj Mzdový benchmarking vám pomůže získat data ke snadnému porovnání mzdové relace pracovních pozic ve vaší firmě se srovnatelnými pozicemi v celé České republice i v jednotlivých krajích.

Proč zvolit pro mzdové srovnání řešení společnosti TREXIMA?

  • Vycházíme z veřejně dostupných výsledků mzdové statistiky, která zpracovává mzdové údaje více než 1,7 milionu českých zaměstnanců z více než 8200 českých firem.
  • Výstupy mzdového benchmarkingu tvoří argumentační základnu pro vyjednávání se zaměstnanci, zřizovateli organizace i odbory v oblasti mzdových rozpočtů.
  • Zlepšíte svou konkurenceschopnost na trhu práce v rámci kraje, což vám pomůže při náboru i v motivaci stávajících zaměstnanců.
  • Náš mzdový benchmarking je ideálním nástrojem při hledání dlouhodobě nedostupných pracovníků z oblasti výroby, zpracování nebo dělnických profesí.
  • Zakládáme si na osobním přístupu a dlouhodobých vztazích s našimi klienty. Přesvědčte se ZDE.

Mzdové šetření vám pomůže ověřit vaši konkurenceschopnost a získat přehled o výši a struktuře vyplácené mzdy v porovnání s vaší konkurencí.

Výstupem mzdového benchmarkingu jsou podklady v podobě přehledných tabulek a grafů. Získáte tak rychlé porovnání výše vašich mezd s trhem práce v rámci vámi zvolených krajů a celé České republiky.

MZDOVÁ KARTA SPOLEČNOSTI – SROVNÁNÍ ÚROVNĚ ODMĚŇOVÁNÍ FIRMY JAKO CELKU A ZA JEDNOTLIVÉ HLAVNÍ KATEGORIE POZIC

Zpracované mzdové srovnání vám bude sloužit jako argumentační základna pro vyjednávání se zaměstnanci, vlastníky, odbory a zřizovateli organizace v oblasti mezd a mzdových rozpočtů. Ve výstupu mzdového benchmarkingu uvidíte, jaký je medián a průměr mezd v daných krajích a jaká je vaše postavení na trhu práce u jednotlivých pozic.


SROVNÁNÍ VÝŠE MZDY U JEDNOTLIVÝCH POZIC KLIENTA S ČR A ZVOLENÝMI KRAJI

Se mzdovým benchmarkingem TREXIMA budete mít k dispozici data pro ověření nastavení vašeho systému odměňování a získáte nástroj pro udržení konkurenceschopnosti na trhu.

Mzdové šetření obsahuje také data o výši mzdy a její struktuře. V detailu pozice uvidíte rozdělení na základní mzdu, prémie a odměny, příplatky a mzdové náhrady.

MZDOVÁ KARTA POZICE – SROVNÁNÍ STRUKTURY HRUBÉ MZDY S OKOLNÍM TRHEM PRÁCE

Máte zájem o spolupráci?

ZAVOLEJTE
+420 725 027 472
NAPIŠTE E-MAIL
obchod@trexima.cz
NECHTE NÁM KONTAKT
vyplnit formulář