Jak koronavirus ovlivnil odměňování ve firmách? Zapojte se do průzkumu

Koronavirová pandemie ovlivňuje životy nás všech. V pracovní sféře se dopady šíření viru Covid-19 projevují napříč odvětvími. Nás proto aktuálně zajímá, jak koronavirus ovlivnil odměňování v českých firmách a prosíme vás o vaše zkušenosti.

Mzdová data za první pololetí 2020 ukazují, že průměrné měsíční příjmy především v důsledku vyplácení snížených náhrad a omezení přesčasové práce poklesly. Průměrné hodinové mzdy a platy naopak stouply. „O tom, jak se Covid 19 dotkl odměňování v konkrétních organizacích, však máme jen dílčí zpětnou vazbu. Představitelé firem i celá odborná veřejnost však potřebují přesné informace,“ říká Ing. Hana Kohoutová, která vede úsek Podnikového poradenství ve společnosti TREXIMA.

Společnost TREXIMA proto připravila výzkumnou sondu na téma odměňování v době „Covidové“.

Do krátkého výzkumu, který obsahuje pouze 7 otázek a nezabere vám ani tři minuty, se můžete zapojit také vy. Získáte tak výsledky výzkumu zdarma v elektronické podobě, jehož součástí bude i komentovaný aktuální statistický přehled odměňování v ČR. Mimo to také pomůžete k tomu, abychom získali faktické údaje o tom, jak koronavirus ovlivňuje výšku platů a mezd na českém trhu práce a na co se můžeme připravit v příštím roce.

Dotazník můžete vyplnit přímo na tomto odkazu do 13. 11. 2020.

Napište nám

Naše produkty

Učíme firmy, jak nabírat, hodnotit a dál rozvíjet zaměstnance

Motivace 8000

Nástroj pro řížení a rozvoj týmu v cloudu

DRIVE 8000