Vzdělávejte se v HR: podzimní nabídka seminářů TREXIMA

Rádi byste si rozšířili své znalosti v oblasti personalistiky, managementu a vedení zaměstnanců? S TREXIMOU se můžete vzdělávat během celého podzimu prostřednictvím našich HR seminářů. Vyberte si z aktuálních témat jako jsou odměňování zaměstnanců v době krizí nebo řízení pracovníků pro manažery.

Letošní jaro našim seminářům bohužel nepřálo, stejně jako ostatním hromadným akcím, na podzim jsme pro vás proto připravili novou nabídku HR seminářů, jejichž témata reflektují současnou situaci a pomohou vám doplnit vzdělání v oblasti řízení lidských zdrojů.

Adaptace zaměstnanců

Nabíráte nové zaměstnance a rádi byste je, co nejrychleji, zapojili do fungování společnosti? Potřebujete si ověřit, že je váš adaptační proces správný nebo dokonce žádný nemáte? V tomto případě je tento seminář to pravé pro vás. Přihlaste se na volný termín 17. 9. v Olomouci a nastavte adaptační proces nového zaměstnance tak, aby pracoval efektivně a cítil se ve vaší firmě spokojeně.

Leadership v nekomerčním světě

Vedete lidi v nekomerční nebo neziskové organizaci? Tápete v tom, jak své podřízené správně motivovat? Nebo si chcete pouze osvěžit základní manažerské dovednosti? Vyzkoušejte náš nový HR seminář Leadership v nekomerčním světě. Přihlásit se můžete na termíny 23.9. v Praze a 25. 11. v Olomouci.

Řízení pracovníků pro manažery

Tento seminář je určen pro začínající manažery na všech úrovních organizace a je plný praktických a odborných informací od pravidel plynoucích ze zákoníku práce (druhy pracovních poměrů, délka pracovní doby atd.), přes tématiku odměňování zaměstnanců (tvorba a struktura mzdy) až po poskytování zpětné vazby zaměstnancům a definici role manažera. Volné termíny jsou 24. 9. ve Zlíně a 15. 10. v Praze.

Odměňování zaměstnanců v době krizí

Problematice odměňování zaměstnanců se věnuji hned dva HR semináře. Dne 24. 9. v Praze je pro vás připraven seminář na téma odměňování zaměstnanců v době krizí, kde se dozvíte, jak správně nastavit systém odměňování v nejisté době a předejít potenciálním rizikům. Odměňování zaměstnanců jako takovému, struktuře systému mezd a jeho konkurenceschopnosti nebo aktuální situaci v ČR v oblasti odměn se věnuje seminář Odměňování zaměstnanců, na který se můžete přihlásit 19. 11. v Českých Budějovicích a 25. 11. v Praze.

Nenašli jste v naší nabídce termín HR semináře, který by vám vyhovoval? Dejte nám o sobě vědět a my vás budeme informovat o nabídkách našich seminářů v budoucnu.

 

Přečtěte si další podobné články:

Získejte zpětnou vazbu od zaměstnanců prostřednictvím dotazníkového centra

Jak jsou na tom Evropané v digitální oblasti? Ne každá domácnost má internet a na trhu je nedostatek ICT specialistů

Výzkumný projekt Život v regionech zkoumá kvalitu života v jednotlivých krajích

Ochotu vrátit se i po karanténě do kanceláře ovlivňuje domácí situace zaměstnanců

Napište nám

Naše produkty

Učíme firmy, jak nabírat, hodnotit a dál rozvíjet zaměstnance

Motivace 8000

Nástroj pro řížení a rozvoj týmu v cloudu

DRIVE 8000